Profesjonalne planowanie w programie Excel

Dzięki aplikacji Working Time Office© (WTO) każde przedsiębiorstwo czy jednostka organizacyjna firmy może teraz przygotowywać profesjonalne harmonogramy planistyczne bardzo niskim kosztem.

Aplikacja WTO wyróżnia się łatwością obsługi oraz tym, że jest oparta na środowisku Excel, dzięki czemu może korzystać z wszystkich funkcji tego programu. Te zalety czynią WTO niezwykle praktycznym i użytecznym narzędziem dla każdego planisty. W związku z tym, w porównaniu do wielu bardziej skomplikowanych i kosztownych programów, aplikacja Working Time Office (WTO) jest optymalnym wyborem dla wielu organizacji.

Jak to działa?

Aplikacja WTO umożliwia opracowywanie efektywnych harmonogramów pracy.

Składa się ona z panelu planisty (w środowisku Excel), gdzie można wprowadzać informacje na temat godzin pracy (planowanych), pracowników, godzin przepracowanych, a także różne inne dane. Następnie można przeanalizować harmonogramy pod kątem ich zgodności z przepisami prawa i/lub postanowieniami zbiorowego układu pracy.  Te skomplikowane analizy są prowadzone z zastosowaniem naszych specjalnych serwerów i zaawansowanego kodu. Następnie wszystkie wnioski zostają zebrane w szczegółowym raporcie. Oznacza to, że masz dostęp do aktualnych danych dotyczących skuteczności planowania zasobów ludzkich i możesz na bieżąco wprowadzać konieczne zmiany.

WTO to idealna aplikacja do planowania dla wielu firm:

  • Jest bardzo łatwa w obsłudze, czego nie można powiedzieć o wielu droższych programach.
  • Pomimo, że WTO to mały i niedrogi pakiet oprogramowania, jest on wystarczająco funkcjonalny w większości sytuacji.
  • WTO spełnia wymogi inspekcji pracy, zatem masz pewność, że program właściwie oceni zgodność z regulacjami ustawy o czasie pracy.
  • Dzięki WTO możesz zweryfikować zgodność z dowolnymi postanowieniami zbiorowego układu pracy.
  • Działanie programu można sprawdzić dzięki 30-dniowej, bezpłatnej wersji próbnej.

 

Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna

Czy chcesz wypróbować program WTO? Prosimy o kontakt w celu udostępnienia bezpłatnej wersji WTO na okres próbny jednego pełnego miesiąca. Jeśli do końca miesiąca nie uda Ci się opanować obsługi programu, chętnie zorganizujemy bezpłatną demonstrację w Twojej firmie.

Wypróbuj wersję próbną >