Déhora Consultancy Group

Déhora wspiera swoich klientów w wielu obszarach związanych z szeroko pojętym czasem pracy, przywiązując szczególną wagę do kwestii dobrostanu pracowników, zwłaszcza tych pracujących nieregularnie, zmianowo, w nocy.

Nasze doświadczenie pokazuje, że firmy, które dbają o aspekty związane z czasem pracy osiągają w krótkim czasie pozytywne efekty, zarówno finansowe, jak i te, które trudniej zmierzyć, a które mają kluczowe znaczenie dla budowy wizerunku dobrego i odpowiedzialnego pracodawcy. Pomagamy zwiększyć produktywność, zredukować nadgodziny i przestoje oraz poziom absencji. Wiemy jak zatrzymać najlepszych pracowników, jak zapewnić dobrą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, zwiększyć satysfakcję i motywację personelu.

Badania naukowe i doświadczenie w praktyce

Skuteczność naszych projektów jest rezultatem wielu lat doświadczenia na rynku oraz szeroko zakrojonych badań naukowych stale prowadzonych przez nasz dział badawczo-rozwojowy. To połączenie wiedzy i doświadczenia umożliwiło nam opracowanie wielu nowych koncepcji i innowacyjnych, szytych na miarę rozwiązań w zakresie planowania i optymalizacji czasu pracy.

Doradztwo w każdym sektorze rynku i w każdym miejscu w Europie

Wszyscy nasi doradcy, badacze, kierownicy tymczasowi i planiści tymczasowi są doświadczonymi fachowcami, których łączy wspólna pasja. Posiadamy oddziały w Polsce, Holandii, Belgii, Francji, Słowacji, Czechach oraz we Włoszech. Nasi doradcy są do dyspozycji klientów w każdym państwie Europy.

 

Doradztwo w każdym sektorze, w tym:

  • Opieka zdrowotna
  • Administracja rządowa
  • Produkcja
  • Usługi
  • Logistyka i transport
  • i wiele więcej…